Opinie o nas

Świetna metoda. Mój synek ma ten angielski w przedszkolu i efekty mnie zachwycają, a wręcz szokują. Bardzo polecam!!!

Mama Kuby

Moja córka bardzo chętnie chodzi na zajęcia z języka angielskiego. Uwielbia swojego nauczyciela pana Jerzego, który poprzez zabawę potrafi przekazać dużo wiedzy. Nie zabrania skakać, biegać i tańczyć, co dla mojego dziecka jest bardzo ważne. W domu córcia bez mojej zachęty powtarza poznane słówka i zwroty, śpiewa piosenki. Przekazywanie wiedzy w taki sposób, by nauka była zarówno efektywna, jak i przyjemna to trudne zadanie. A nauka ze SMART ACADEMY taka właśnie jest. BRAWO! Dziękujemy!

Aleksandra

Razem z nauczycielami ze SMART ACADEMY moja córeczka (4 lata) zaczęła się uczyć angielskiego w przedszkolu i uwielbia to. Powtarza poznane słówka, pyta o nowe, a płyta “Teddy Eddie” towarzyszy nam we wszystkich samochodowych podróżach, dłuższych i krótszych. Piosenki śpiewamy razem. Zajęcia dla przedszkolaków są dostosowane do ich wieku, bawią się i uczą jednocześnie. Na pewno Wrócimy do SMART ACADEMY z przyjemnością.

Ewa

Jako mama trzech dziewczynek jestem zachwycona nauką języka angielskiego prowadzonej przez nauczycieli Smart Academy. Widać, że na zajęciach dzieci potrafią się skupić i dużo wynoszą z zajęć. Jednocześnie metoda prowadzenia zajęć oprócz elementów edukacyjnych zawiera również formę zabawy dostosowaną do wieku dziecka przez co zajęcia są efektywniejsze. Moje dziewczynki są zachwycone i to widać, że jest zasługą prowadzących zajęcia. Dzieci co tydzień z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia a już na te z Panem Jerzym szczególnie. Tak trzymać! Na pewno będziemy kontynuować naukę w Smart Academy w nadchodzącym roku szkolnym.

Gosia

Polecam! Skuteczna nauka języka przez zabawę. Nauczyciele ze świetnym podejściem do dzieci.

Mama Kuby

Zabawa przez naukę, syn z przyjemnością chodził na zajęcia. Duży zasób słów, piosenki z zajęć były nieodłącznym elementem w czasie wakacji. Interaktywny plac zabaw jest świetną alternatywą dla gier komputerowych, po raz kolejny nauka przez zabawę. Wielki pozytyw!

Rodzice Tomka

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego z Teddy Eddie. W zajęciach wykorzystywane są różnorodne metody nauki (gry, piosenki, bajki, zabawy ruchowe itp.), których wspólnych mianownikiem jest świetna zabawa. Dzięki temu moja córka chętnie uczęszcza na zajęcia i bez większego wysiłku przyswaja “spore dawki” języka.

Mama Ali (5lat)