Najczęściej zadawane pytania

 

 1. Jakie kursy są w ofercie?

Oferujemy licencjonowane kursy metodą Teddy Eddie (od 2 do 7 lat),  metodą Savvy Ed (od 7 do 11 lat)  i metodą Edward’s League (od 11 do 14 lat). Ponadto oferujemy kursy dla młodzieży (Smart Teens i Smart Teens High) oraz dla dorosłych (Smart You, Smart Business i Smart Pro). Przygotowujemy również do egzaminów Cambridge, egzaminu ósmoklasisty i do matury (zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym).

 1. Czy szkoła ma ofertę dla dorosłych?

Tak! Prowadzimy zajęcia dla dorosłych w małych grupach, zarówno z j. ogólnego, jak i specjalistycznego (biznesowy, techniczny, wojskowy). W miarę możliwości prowadzimy również zajęcia indywidualne.

 1. Ile kosztuje kurs?

Cena kursu zależy od poziomu oraz czasu trwania zajęć i częstotliwości spotkań. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo w naszym cenniku.

 1. Co obejmuje cena?

W cenie kursu uwzględniono koszt prowadzenia zajęć oraz wszystkie materiały niezbędne do nauki (podręcznik, materiały dodatkowe), a w przypadku kursów Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League — dostęp do aplikacji Plac Zabaw, Savvy Quest i Homework Site, opiekę metodyka oraz nieograniczone ilości wody 😉

 1. Gdzie odbywają się zajęcia?

W chwili obecnej zajęcia prowadzimy przede wszystkim w naszej siedzibie przy ul.  Różnej 2. Ponadto prowadzimy zajęcia w Szkole Podstawowej i Przedszkolu w Gołębiu i Górze Puławskiej (tylko dla uczniów tych placówek) oraz w GOK Janowiec. W ramach podstawy programowej uczymy również w przedszkolach Chatka Puchatka i Marchewkowe Pole.

 1. Kiedy można zapisać się na kurs?

Najlepiej oczywiście w czasie rekrutacji, zanim zajęcia się zaczną, ale nawet po rozpoczęciu kursów można dołączyć do istniejącej grupy, jeśli tylko jest w niej miejsce. Gdy jest zapotrzebowanie i mamy taką możliwość, to również w  trakcie roku szkolnego tworzymy nowe grupy, więc warto po prostu zapytać.

 

 1. Jak mogę zapisać się na kurs?

Cała rekrutacja i zapisy odbywają się online. Na naszej stronie jest zakładka Zapisy, a w niej formularz — za jego pomocą można zapisać się na każdy kurs, który odbywa się w szkole lub poza szkołą. Jeśli w formularzu nie ma interesującego Państwa kursu, to może oznaczać, że grupa jest już pełna. Wówczas prosimy o kontakt z nami.

 1. W jakie dni odbywają się zajęcia?

Zajęcia grupowe odbywają się w cyklach poniedziałek – środa i wtorek – czwartek. Zajęcia indywidualne odbywają się według indywidualnie ustalonego grafiku.

 1. Ile trwa kurs?

Większość kursów to 30 spotkań w semestrze (po 20, 35, 45, 60 lub 90 minut).

 1. Jak można skontaktować się w sprawie kursu?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem Messengera. Jeśli nie odbieramy telefonu od razu, to znaczy, że prowadzimy zajęcia lub zajmujemy się klientami na miejscu w szkole. Na pewno oddzwonimy 🙂

 1. Czy za kurs trzeba zapłacić w całości?

Nie, nie trzeba, ale można 😉 Mamy 3 opcje płatności:

 • roczna
 • semestralna,
 • ratalna (5 rat w semestrze).
 1. Jak mogę zapłacić za kurs?

Na wszystkie zajęcia w naszej szkole wystawiamy faktury, które Kursanci otrzymują mailem (na adres podany przy zapisie na kurs). Na fakturze znajduje się informacja o płatności za semestr oraz harmonogram płatności ratalnej. Możemy również wystawić fakturę za cały rok. Wszystkie faktury są płatne przelewem na konto bankowe szkoły.