Angielski dla dorosłych: Smart Business

Kurs angielskiego biznesowego dla dorosłych

Porozmawiajmy o interesach! Potrzebujesz sprawniej komunikować się po angielsku w pracy? Chcesz zwiększyć swoje szanse na awans i lepsze zarobki? Rozważasz zmianę pracy i musisz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Pomożemy Ci!

Przede wszystkim, zajęcia prowadzone są przez lektorów znających świat biznesu z własnego doświadczenia, dzięki czemu są one znacznie bliższe jego realiom. W ich trakcie rozwijamy słownictwo i gramatykę potrzebne naszym Słuchaczom do komunikacji na swoim stanowisku pracy, wplatamy aspekty gramatyczne, które pozwalają na opisywanie procesów, planów i procedur ale też ćwiczymy konkretne umiejętności i strategie komunikacyjne związane z udziałem w spotkaniach, prowadzeniem prezentacji, negocjowaniem, sprzedażą czy rekrutacją. Naszym celem jest wsparcie naszych Słuchaczy w osiągnięciu ich celów!

Indywidualna nauka angielskiego w biznesie dopasowana do Ciebie!

Ze względu na bardzo specyficzne potrzeby i cele naszych Słuchaczy kursy biznesowe najczęściej przyjmują formę zajęć indywidualnych. Dzięki temu zarówno terminy, częstotliwość oraz tematyka spotkań ustalane są według potrzeb Słuchacza.

Nasi Słuchacze potwierdzają, że dzięki znajomości języka angielskiego można zdobyć lepszą pracę i rozwinąć swoją karierę bo sami tego doświadczyli. Nasz Suchacz Tomasz był gościem jednego ze spotkań w ramach Porad Eksperta w Radiu Impuls, podczas którego mówił o swojej nauce – nagrania możecie posłuchać tutaj.

Oferta kursu języka angielskiego biznesowego

Co oferujemy w ramach kursu?

  • wszystkie materiały niezbędne do nauki,
  • bieżącą informację zwrotną dotyczącą postępów,
  • wsparcie w nauce – pomoc w zdefiniowaniu efektywnej formy nauki samodzielnej,
  • doradztwo np. w przygotowaniu prezentacji, CV czy przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej