O nas

 

Licencjonowany angielski dla dzieci 2-7 lat. Ambitna i niebanalna metoda nauczania!

 

 

 

Licencjonowany angielski dla dzieci 7-10 lat. Ambitny i przyjazny dla uczniów!

 

Więcej informacji na temat metod Teddy Eddie i Savvy Ed na stronie www.edubears.pl

Doświadczeni lektorzy

Każdy z lektorów uczących w Smart Academy ma co najmniej 15 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć zarówno z dziećmi, jak też młodzieżą i dorosłymi.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje. Nauczanie to nie tylko nasz zawód, ale i pasja.

Jerzy

3in1 🙂 Właściciel, metodyk i lektor. Lektorem języka angielskiego został jeszcze w zeszłym stuleciu. Przez ostatnie ponad 11 lat pracował jako metodyk dla renomowanych warszawskich szkół językowych, nadzorując i wspomagając lektorów, zarówno tych uczących osoby prywatne, jak i prowadzących szkolenia dla największych firm i instytucji państwowych. W swojej karierze prowadził kursy od poziomu początkującego po zaawansowany, kursy przygotowujące do egzaminów (FCE, CAE, LCCI, BEC), a także kursy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego (wojskowy, prawniczy, techniczny). W roku 2016 założył Smart Academy, gdzie prowadzi zajęcia z przedszkolakami metodą Teddy Eddie (jest certyfikowanym lektorem tej metody), a oprócz tego specjalistyczne kursy przeznaczone dla dorosłych. Prywatnie pasjonat motoryzacji oraz tata siedmiolatki i czterolatka, co wymiernie wpływa na doświadczenia w nauczaniu przedszkolaków 🙂

Ewa 

Jej przygoda z językiem angielskim zaczęła się 15 lat temu i już wtedy wiedziała jaki cel zamierza osiągnąć. Małymi krokami poprzez naukę języka angielskiego w przedszkolu, szkołach podstawowych a następnie w Jednostce Wojskowej w Dęblinie dotarła do zamierzonego celu i została jedną z lektorek Smart Academy. Jej pasją jest nauka języka dzieci i młodzieży. Ewa uczy metodą Teddy Eddie od niedawna, jednak znajduje w niej spełnienie i czerpie stuprocentową satysfakcję. Prywatnie, szczęśliwa mama bliźniaków i siedmiolatka. Uwielbia podróże i marzy o wycieczce do Disneylandu 🙂

 

Małgorzata

Absolwentka filologii angielskiej. Dotychczasowo prowadziła indywidualne zajęcia z młodzieżą uczęszczającą do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Od 2017 roku w Smart Academy uczy dzieci metodą Teddy Eddie, prowadzi kurs języka angielskiego z osobami dorosłymi oraz lekcje indywidualne z nastolatkami. Prywatnie miłośniczka książek o tematyce kryminalnej oraz biografii.

Magda

Karierę lektora rozpoczęła jeszcze w ubiegłym stuleciu, ucząc dzieci w klasach 1-3 w „Dziewiątce”. W kolejnych latach uczyła młodzież gimnazjalną i licealistów oraz przede wszystkim współpracowała z renomowanymi szkołami językowymi w Warszawie, gdzie prowadziła kursy dla klientów biznesowych. W Smart Academy uczy dorosłych oraz zajmuje się marketingiem. Jest również certyfikowanym lektorem metody Teddy Eddie. Prywatnie mama siedmiolatki i czterolatka oraz pasjonatka książek i słowników 🙂

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Dostęp do niemal nieograniczonej wiedzy – ponad 80% wszystkich informacji na świecie zapisanych jest po angielsku.

Dostęp do rozrywki – popkultura (i nie tylko) to głównie angielski, większość filmów i książek też w pierwszej kolejności jest tłumaczona na ten język.

Ułatwia podróże i kontakty z innymi – dla ponad 400 milionów ludzi angielski jest językiem ojczystym, kolejne 700 milionów używa go jako języka obcego. W większości miejsc na świecie znajdziecie kogoś, z kim można się dogadać po angielsku.

Zwiększa szanse na znalezienie dobrej pracy, nie tylko za granicą – angielski to język komunikacji większości firm, także polskich.