Angielski dla dorosłych: Smart You

Kurs komunikacji w języku angielskim dla dorosłych

Kursy dla dorosłych to komunikacja, komunikacja i jeszcze raz KOMUNIKACJA. Wszystko, czego uczymy się na zajęciach, podporządkowane jest temu celowi, już od samego początku. Płynnie przechodzimy od rozwoju umiejętności rozumienia tekstów słuchanych i czytanych do jak najszybszego tworzenia własnych, choćby najprostszych, wypowiedzi. Wiemy, że dorośli uczą się angielskiego z różnych powodów i nasze kursy dopasowują się do tych potrzeb. Uczymy tego, jak się porozumiewać i staramy się pokazać jak znajomość słownictwa w połączeniu z gramatyką i pozwalają osiągnąć ten cel. Słownictwo daje nam możliwość przekazania różnych treści, emocji czy zobrazowania sytuacji, znajomość gramatyki zaś sprawia, że nasze wypowiedzi są jasne i precyzyjne. Dzięki temu możemy komunikować się w codziennych sytuacjach – w pracy, w podróży czy na wakacjach, możemy poszerzać swoje horyzonty korzystając z olbrzymich zasobów anglojęzycznego Internetu, możemy opowiadać zarówno o doświadczeniach jak i planach na przyszłość. Wszystko to, aby móc wyrazić siebie.

Holistyczna nauka angielskiego u dorosłych

Na naszych kursach wykorzystujemy nie tylko podręczniki renomowanych wydawnictw takich jak Pearson, Cambridge czy Macmillan, ale też materiały autentyczne. W trakcie zajęć wykorzystujemy różne formy pracy – indywidualną, w parach czy grupach. Zadajemy również pracę domową, ponieważ aby osiągnąć biegłość językową trzeba maksymalizować kontakt z językiem.

Podpowiadamy jak uczyć się samemu wykorzystując doświadczenie innych – jedna z naszych Słuchaczek, psycholog Edyta Daniluk, przygotowała prezentacją opartą na swoich doświadczeniach i przekazała 8 rad, które pomagają w nauce języka. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji Edyty

Oferta ogólnego kursu języka angielskiego

Co oferujemy w ramach kursu?

  • 60 spotkań po 60 minut w roku
  • kameralne grupy od 4 do 8 osób
  • wszystkie materiały niezbędne do nauki
  • wykorzystanie różnorodnych materiałów, w tym autentycznych np. krótkie filmy, artykuły z prasy czy Internetu
  • wsparcie lektora i metodyka w trakcie nauki