Nasi lektorzy

Doświadczeni lektorzy

Każdy z lektorów uczących w Smart Academy ma co najmniej 15 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć zarówno z dziećmi, jak też młodzieżą i dorosłymi.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje. Nauczanie to nie tylko nasz zawód, ale i pasja.

Jerzy

3in1 🙂 Właściciel, metodyk i lektor. Lektorem języka angielskiego został jeszcze w zeszłym stuleciu po ukończeniu Puławskiego Kolegium Języka Angielskiego. Przez ostatnie ponad 20 lat pracował jako lektor i metodyk dla renomowanych warszawskich szkół językowych, nadzorując i wspomagając lektorów, zarówno tych uczących osoby prywatne, jak i prowadzących szkolenia dla największych firm i instytucji państwowych. W swojej karierze prowadził kursy od poziomu początkującego po zaawansowany, kursy przygotowujące do egzaminów (FCE, CAE, LCCI, BEC, STANAG), a także kursy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego (wojskowy, prawniczy, techniczny). W roku 2016 założył Smart Academy, gdzie prowadzi zajęcia metodami Teddy Eddie i Savvy Ed (jest certyfikowanym lektorem tych metod), a oprócz tego kursy przeznaczone dla dorosłych. Prywatnie pasjonat motoryzacji oraz tata dziesięciolatki i siedmiolatka, co wymiernie wpływa na doświadczenia w nauczaniu dzieci 🙂

Kasia

W 2016 r. ukończyła Filologię Angielską ze specjalizacją nauczycielską we Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach i od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie żona i mama 7 letniego Szymka, z którym uwielbia rysować, malować i oglądać kreskówki W czasie wolnym realizuje swoje pasje, szydełkuje i maluje akwarelami. Interesuje się też florystyką. Uwielbia pracować z dziećmi, wspólnie z nimi śpiewać, odgrywać scenki i grać w gry. W Smart Academy prowadzi zajęcia metodą Teddy Eddie i Savvy Ed oraz kursy ze starszą młodzieżą np. przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. W 2021 roku rozpoczęła kolejne studia – Pedagogikę opiekuńczo – wychowawczą z terapią pedagogiczną w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu.

 

Małgorzata

Ukończyła wydział filologii angielskiej na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie. Jej doświadczenie obejmuje pracę z dziećmi i młodzieżą – prowadziła zajęcia z dziećmi uczęszczającymi do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz młodzieżą licealną. Ze Smart Academy współpracuje od samego początku ucząc dzieci metodą Teddy Eddie oraz Savvy Ed. Prywatnie miłośniczka książek o tematyce kryminalnej oraz biografii.

Magda

Ukończyła Puławskie Kolegium Nauczycielskie Języka Angielskiego oraz Wojskową Akademia Techniczną na kierunku Zarządzanie i marketing. Karierę lektora rozpoczęła jeszcze w ubiegłym stuleciu, ucząc dzieci w klasach 1-3 w „Dziewiątce”. W kolejnych latach uczyła młodzież gimnazjalną i licealistów oraz przede wszystkim współpracowała z renomowanymi szkołami językowymi w Warszawie, gdzie prowadziła kursy dla klientów biznesowych. W Smart Academy uczy dorosłych oraz zajmuje się marketingiem. Jest również certyfikowanym lektorem metody Teddy Eddie. Prywatnie mama dziesięciolatki i siedmiolatka oraz pasjonatka książek i słowników 🙂

Małgosia

Z wykształcenia pedagog specjalny, nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, szczególnie upodobała sobie pracę z dziećmi ze spektrum autyzmu. W 2021 r. ukończyła studia magisterskie Pedagogika specjalna na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Studia licencjackie ukończyła na specjalizacji Oligofrenopedagogika z reedukacją, a magisterskie Rehabilitacja osób z autyzmem i trudnościami w uczeniu się. Znajomość języka angielskiego zdobywała dzięki temu, że 12 lat swojego życia spędziła w Wielkiej Brytanii gdzie pracowała jako nauczyciel przedszkolny oraz pedagog specjalny. Do Polski wróciła w 2019 r. a współpracę ze Smart Academy rozpoczęła w 2020 r. W naszej szkole uczy dzieci metodą Teddy Eddie. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję, radość i wiedzę, bo nieustannie uczy się od dzieci.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch chłopców – 8 i 5 latka. Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną, czytać dobre książki i jeść czekoladę.

Olena

W 2011 r. ukończyła Mikołajowski Narodowy Uniwersytet im. W. O. Suchomłyńskiego i uzyskała dyplom ukończenia studiów wyższych o specjalizacji „Pedagogika i metody nauczania średniego” jak również kwalifikacje nauczyciela języków ukraińskiego i angielskiego oraz literatury ukraińskiej. W 2017 roku podniosła swoje kwalifikacje kończąc kurs „Metodyka nauczania języka angielskiego w szkole podstawowej”. Olena jest doświadczoną i zmotywowaną nauczycielką języka angielskiego. Chętnie pracuje z dziećmi przedszkolnymi oraz klas 1-3. Przygotowywała uczniów do egzaminów i konkursów językowych (m.in. „Greenwich”, „Pazl” czy olimpiady z języka angielskiego). Koordynowała również pracę naukową studentów. W Smart Academy prowadzi kursy metodą Teddy Eddie.

Jest mamą dziewięcioletniego synka, z którym uwielbia spędzać czas. Lubi sport, muzykę, taniec i filmy. Obecnie uczy się również języka polskiego.