II Ogólnopolska Akademia Rodzica to wyjątkowe wydarzenie dedykowane rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym, którzy dbają o rozwój językowy swojej pociechy. Odbędzie się 7 kwietnia w godzinach 10:00 – 11:05 w Krakowie (Hotel Witek, ul. Handlowców 14, 32-085 Modlniczka).

W programie przewidziane są 2 wykłady prowadzone przez ekspertów związanych z nauczaniem dzieci. Będzie również TRANSMISJA NA ŻYWO W INTERNECIE, zupełnie za darmo, bez rejestracji. Link do transmisji na Youtube pojawi się na kilka dni przed wydarzeniem, Akademię można również będzie oglądać na żywo na Facebooku.

Tegoroczne wykłady i eksperci Akademii Rodzica:

  1. Jak poznać czy kurs językowy dziecka przynosi efekty? – Justyna Siniło-Kuczyńska

Justyna Siniło-Kuczyńska – współwłaścicielka Homeschool – jednej z najstarszych białostockich szkół językowych. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i anglistyki na Uniwersytecie w Białymstoku. Jest zafascynowana ideą Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication) Marshalla Rosenberga. Jest mamą 14-letniej Mai i 8-letniego Michała.

  1. Co warto wiedzieć o rozwoju kilkulatka, aby pomóc mu w nauce języka obcego? – Aldona Serewa

Aldona Serewa – absolwentka filologii angielskiej i tłumaczenia na Uniwersytecie Śląskim oraz zarządzanie personelem na SWPS.Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy lektorki, trenerki i metodyka. Współpracowała z dwoma ogólnopolskimi szkołami języków obcych jako metodyk, z sukcesem wdrażając autorskie programy nauczania, monitorując jakość szkoleń, oraz dbając o rozwój kadry lektorskiej. Mama dwóch córeczek.

Szczegóły wydarzenia: http://edubears.pl/akademia-rodzica-2018/