Rodzice naszych Małych Kursantów pytają nas czy uczymy dorosłych, więc odpowiadamy TAK!

Prowadzimy zajęcia zarówno stacjonarne jak i online, indywidulane lub w małych grupach. Wśród naszych lektorów są osoby z ponad 20 letnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych oraz native speaker. Prowadzimy zajęcia zarówno z języka ogólnego jak i biznesowego oraz specjalistycznego (techniczny, wojskowy, prawniczy).

Nasi Słuchacze wykonują różne zawody, a angielski jest im potrzebny zarówno w sferze biznesowej jak i osobistej, czy po prostu dla przyjemności :-). Przygotowują się z nami również do egzaminów (np. STANAG czy na studiach) oraz do rozmów o pracę. Jak dotąd wszystkie egzaminy zdane, a rozmowy odbyte z sukcesem, co zaowocowało podjęciem pracy w kraju anglojęzycznym 🙂

Każdy ma swój cel, tempo i sposób nauki, do których się dostosowujemy i wspólnie dążymy do osiągnięca zamierzonego celu. Wykorzystujemy zarówno podręczniki wydawnictw takich jak Oxford, Macmillan czy Longman, jak również materiały autentyczne do słuchania i rozmów. Wszystko zależy od potrzeb Słuchaczy, ich zainteresowań, stylu pracy czy czasu, który może poświęcić na naukę samodzielną oraz z lektorem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!